Приветствую Вас Гость | RSS

Суббота, 18.05.2024, 23:44

Клуб любителей Toyota Avensis
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Мир Toyota Avensis » Самостоятельное обслуживание » Який безпечний час для засмаги на морі?
Який безпечний час для засмаги на морі?
alvianghontsa74Дата: Среда, 31.03.2021, 21:17 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Підкажіть, який безпечний час для засмаги? Коли засмагати, щоб не нашкодити здоров’ю? Може знаєте якісь секрети краси для рівномірної засмаги, підкажіть. Друзі радять наносити на шкіру звичайну рослинну або оливкову олію. Хто користувався, чи допоможе такий варіант?

Сообщение отредактировал alvianghontsa74 - Среда, 31.03.2021, 21:17
 
OksiKДата: Среда, 31.03.2021, 21:19 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
Тут почитайте про безпечний час для засмаги https://pani.best/natural...., є поради лікарів-дерматологів, коли і як це краще робити. На мій погляд, здоровий загар набагато важливіше швидко отриманого сильного. Засмагати цілими днями голяка, та ще обмазаною олією - це не для мене. Я віддаю перевагу засмагати в
найбільш комфортні для мене години (зі сходу сонця до 11-12 години дня і після 17 год.), Ближче до води, по-можливості прибравши з тіла всі бретельки, зав’язочки і т. п. За 10 днів отримати природну засмагу цілком реально - нехай і не схожа на смажену курку, та тіло виглядає красиво.


Сообщение отредактировал OksiK - Среда, 31.03.2021, 21:20
 
Форум » Мир Toyota Avensis » Самостоятельное обслуживание » Який безпечний час для засмаги на морі?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский Avensis клуб