Приветствую Вас Гость | RSS

Суббота, 18.05.2024, 19:21

Клуб любителей Toyota Avensis
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Обсуждение Toyota Avensis T27 (модельный ряд 2009 года) » Общее обсуждение Avensis-2009 » Як приготувати варення з помідорів?
Як приготувати варення з помідорів?
zheluddmitriyДата: Суббота, 19.08.2023, 21:12 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Статус: Offline
Привіт, друзі! Хто знає, як приготувати варення з помідорів? Я би хотів спробувати. Кажуть, що це дуже смачно!
 
igormysorskoiДата: Суббота, 19.08.2023, 22:18 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Статус: Offline
Привіт! Варення з помідорів може бути чудовим додатком до різних страв. Я можу порадити сайт з корисним розділом Мастер шеф https://politeka.net/tag/mastershef , де ви можете знайти рецепт від професійних кухарів. Наприклад, Клопотенко розповів про приготування варення з помідорів та інші корисні поради. Спробуйте знайти цей рецепт та ділитися враженнями!
 
pv2295602Дата: Суббота, 19.08.2023, 22:57 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Статус: Offline
Раджу звернутися до різних джерел та рецептів перед тим, як приступити до приготування варення з помідорів. Кожен має свій власний підхід та секрети в кулінарії, тому різні джерела можуть пропонувати різні варіанти. Якщо у вас є власний досвід або питання, не соромтеся ділитися ними з іншими учасниками форуму.
 
Форум » Обсуждение Toyota Avensis T27 (модельный ряд 2009 года) » Общее обсуждение Avensis-2009 » Як приготувати варення з помідорів?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский Avensis клуб