Приветствую Вас Гость | RSS

Воскресенье, 26.05.2024, 08:38

Клуб любителей Toyota Avensis
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Де знайти онлайн-підручники для студентів?
vladimirkreysa49Дата: Среда, 10.04.2024, 12:18 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Статус: Offline
Де знайти онлайн-підручники для студентів? Поділіться своїми досвідами та рекомендаціями щодо платформ або веб-ресурсів, де можна знайти найкращі матеріали для навчання. Чи це безкоштовні ресурси, або можливість придбати підписку на платформу?
 
igorformovДата: Среда, 10.04.2024, 12:50 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Статус: Offline
Chat Gpt поможет
 
irenashevelaДата: Пятница, 12.04.2024, 17:42 | Сообщение # 3
Писатель
Группа: Пользователи
Сообщений: 113
Статус: Offline
Онлайн-підручники для студентів доступні на різних платформах, як безкоштовних, так і платних. Однак, якщо ви шукаєте безкоштовні ресурси, які відповідають академічним потребам, рекомендую звернутися до Studbook https://studbook.com.ua/ бібліотеки електронних підручників, яка пропонує широкий вибір матеріалів для різних предметів та рівнів.
 
IrochkaДата: Понедельник, 15.04.2024, 18:30 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Статус: Offline
Існує багато ресурсів, де студенти можуть знайти онлайн-підручники для навчання. Ось декілька з них:

1. **Відкритий доступ до навчання (OpenStax)**: OpenStax надає безкоштовні підручники з різних предметів, включаючи біологію, хімію, фізику, психологію, економіку та багато інших.

2. **Книги Google (Google Books)**: Google Books містить велику кількість книг, які можуть бути використані для навчання. Деякі з них доступні повністю онлайн, а інші можна переглянути частково.

3. **Бібліотека інтернету (Internet Archive)**: Internet Archive - це цифрова бібліотека, яка містить велику кількість книг та публікацій у відкритому доступі. Тут можна знайти підручники з різних предметів та років видання.

4. **Курси на платформах MOOC**: Масові відкриті онлайн-курси (MOOC) таких платформ, як Coursera, edX, FutureLearn, нерідко включають в себе підручники та рекомендовану літературу для студентів.

5. **Веб-сайти університетів**: Багато університетів мають онлайн-ресурси, де студенти можуть знайти підручники та матеріали для своїх курсів.

Ці ресурси можуть бути великим допоміжним інструментом для студентів під час навчання та підготовки до занять.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский Avensis клуб