Приветствую Вас Гость | RSS

Пятница, 10.05.2024, 07:52

Клуб любителей Toyota Avensis
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Прочие обсуждения » Курилка » Взуття
Взуття
borisbekarev119Дата: Среда, 29.04.2020, 21:04 | Сообщение # 1
Пешиход
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Статус: Offline
Привіт, потрібна порада. Порадьте хороше взуття для походів в гірську місцевість, просто збираюся з друзями поїхати помандрувати по країні, коли карантин закінчиться, а взуття хорошою немає.
 
olegmashin88Дата: Четверг, 30.04.2020, 11:17 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Статус: Offline
на розетці не шукали? там завжди багато варіантів пропонують, хоча іноді бувають зависокі ціни
 
lizaliminaДата: Четверг, 30.04.2020, 13:26 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Статус: Offline
Прості кросівки вам підійдуть, якщо тільки ви не будете лазити по скелях і гірських місцевостей, для походів взуття повинна бути легкою і зручною.
 
PetyaLogkinДата: Четверг, 30.04.2020, 13:27 | Сообщение # 4
Пешиход
Группа: Пользователи
Сообщений: 43
Статус: Offline
Кросівки звичайно потрібно мати в рюкзаку, але це на випадок якщо ви будете просто прогулюватися по природі на рівних поверхнях, але для активного подорожі по Непротоптана дорогах краще купувати військове взуття, ось тут наприклад є хороші варіанти https://camotec.ua/ , прості кросівки у вас розлізуться по кам'янистих стежках.

Сообщение отредактировал PetyaLogkin - Четверг, 30.04.2020, 13:28
 
HzBoyДата: Пятница, 24.07.2020, 13:52 | Сообщение # 5
Писатель
Группа: Пользователи
Сообщений: 118
Статус: Offline
А мене цікавить спеціальне робоче взуття, для роботи на будівництві. Задля безпеки та зручності. Де таке купуєте зараз?
 
pechkin-1978Дата: Пятница, 24.07.2020, 16:47 | Сообщение # 6
Опытный Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Статус: Offline
Цитата borisbekarev119 ()
Привіт, потрібна порада. Порадьте хороше взуття для походів в гірську місцевість, просто збираюся з друзями поїхати помандрувати по країні, коли карантин закінчиться, а взуття хорошою немає.
Питання зараз і для мене актуальне. Щось придбали? Діліться досвідом )
 
yuvagiДата: Пятница, 24.07.2020, 17:07 | Сообщение # 7
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
А мене цікавить спеціальне робоче взуття, для роботи на будівництві. Задля безпеки та зручності. Де таке купуєте зараз?

Я особисто для себе не купував таке взуття. Але мій брат постійно купує собі спецодяг та робоче взуття, бо працює теж на будівництві, то вже неодноразово робив подібні покупки.
Тож він мені радив, коли я шукав собі спецовку для роботи в гаражі, магазин Сван. В магазині продають класне робоче взуття https://svan.com.ua/rabochaya-obuv-1/ та спецодяг. Дійсно якість чудова, при цьому ціни прийнятні. По робочому комплекту одягу особисто переконався. Раджу вам подивитись у них на сайті асортимент. Гадаю, щось підберете в них для себе.
 
Форум » Прочие обсуждения » Курилка » Взуття
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский Avensis клуб