Приветствую Вас Гость | RSS

Пятница, 20.09.2024, 13:47

Клуб любителей Toyota Avensis
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
тубус
pavel_kupriyДата: Четверг, 15.07.2021, 14:30 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Статус: Offline
Форумчани, в мене племінник, планує поступати на графічно дизайнерський факультет, тому збирається ходити до вчителя для підготовки до вступних іспитів, йому потрібен тубус і не один, бо формати малюнків будуть великі і я вирішив подарувати.
 
guzalexsandr81Дата: Четверг, 15.07.2021, 14:31 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Статус: Offline
Я у свій час ходив до музикальної та художньої школи і як згадаю,  аж  здригнуся - батьки хотіли різносторонню людину виховати ). Я от не пам'ятаю в себе такого завзяття, але то добре, що воно є. До речі, а в Китаї не хочете замовити, бо в нас мабуть буде дорого.
 
pavel_kupriyДата: Четверг, 15.07.2021, 14:32 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Статус: Offline
Вже думали, але прийшлося відкинути цю ідею, бо коли воно дійде не відомо, а займатися він почне вже в серпні. А в звичайному магазині купити можна, але бажано купити декілька щоб роботи не мішалися - для графіки, для живопису і ще для чогось.
 
kiril_timoshencoДата: Четверг, 15.07.2021, 14:34 | Сообщение # 4
Опытный Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Статус: Offline
Я собі купував навесні тубус, щоб креслення та плани наших складів не м'ялися, брав самий простий пластиковий, але якщо вам потрібно не один то це якраз той варіант що треба - простий, вміский та ергономічний. Замовляв я його - точніше жінка замовляла - на сайті Офіс Центр, ми там шкільні канцтовари для малих замовляємо - https://office-centre.com.ua/catalog....stovari
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский Avensis клуб