Приветствую Вас Гость | RSS

Понедельник, 06.05.2024, 06:43

Клуб любителей Toyota Avensis
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Обсуждение Toyota Avensis T27 (модельный ряд 2009 года) » Расходные материалы и запчасти » Захист двигуна Опель Зафіра Б
Захист двигуна Опель Зафіра Б
katerina_dolgolukovaДата: Четверг, 18.04.2024, 16:11 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Статус: Offline
Доброго дня! Маю Опель Зафіру Б. Хотіла б проконсультуватися щодо захисту двигуна. Чи справді він потрібен для цієї моделі? І якщо так, то де в нашому місті можна придбати якісний захист по доступній ціні? Буду вдячна за поради!

"Нельзя изменить ход истории, повесив все портреты лицом к стене." - Неру Джавахарлал
 
SaheedДата: Четверг, 18.04.2024, 16:13 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Статус: Offline
Вітаю! Для Zafira B захист двигуна дійсно необхідний. Нещодавно я купив надійний сталевий захист для свого Опеля саме в магазині Бронекс в Одесі. Без належного захисту двигун швидко виходить з ладу через постійний вплив бруду, каміння та піску з дороги. Встановивши міцний захист двигуна Опель Зафіра Б https://bronex.com.ua/opel/zafira-b від Бронекс, я суттєво подовжив термін служби мого двигуна. В них широкий асортимент якісних захистів для різних авто за доступними цінами. Впевнено рекомендую звернутися саме в цей магазин! Успіхів у виборі!

Нравится, не нравится - империя развалится!
 
Форум » Обсуждение Toyota Avensis T27 (модельный ряд 2009 года) » Расходные материалы и запчасти » Захист двигуна Опель Зафіра Б
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Украинский Avensis клуб